Konkurs nr 1!

25 grudnia 2010 | Konkurs | 0 comments | Autor:

Zapraszamy wszystkich miłośników H. P. Lovecrafta do udziału w trzech konkursach organizowanych wraz z Wydawnictwem Zysk i S-ka, w każdym z których można będzie zdobyć  jeden egzemplarz wydanej niedawno na polskim rynku biografii Mistrza z Providence autorstwa S. T. Joshiego pt. H. P. Lovecraft. Biografia!

Dziś pierwsza odsłona konkursu i pierwsze zadanie:

Wykonanie pracy w dowolnej formie: może to być grafika, utwór muzyczny, wiersz, opowiadanie, artykuł,  felieton, recenzja książki związanej z H. P. Lovecraftem bądź jego uniwersum – wszystko, co biorącym udział w konkursie przyjdzie do głowy,  a co ma związek z tematyką strony i jest możliwe do przesłania w formie elektronicznej na adres naszej redakcji. Dozwolone są tylko prace własne, a teksty pisane prosimy ograniczyć do 2000 słów. Zastrzegamy, że nagrodą w TYM konkursie jest tylko jeden egzemplarz biografii, dlatego w przypadku zwycięstwa dzieła, w którego powstaniu brała udział większa liczba osób, uczestnik musi podzielić się wygraną – w jaki sposób, nie wiemy, ale Biografia jest duża i twarda…

Na prace czekamy 2 tygodnie, czyli do 8 stycznia włącznie. Można je wysyłać do redakcji poprzez formularz znajdujący się w dziale „Serwis -> O nas„, bądź bezpośrednio na nasz adres: redakcja(małpa)hplovecraft.pl.

Już wkrótce kolejne dwie odsłony konkursu, także bądźcie czujni!

Życzymy powodzenia!

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie przez serwis HPLovecraft.pl w celach konkursowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997.