Nowiny z Galmadrinu – współpraca i promocje

3 sierpnia 2011 | Galmadrin, Gwiazdy są w porządku, Prasa, Zew Cthulhu RPG | 0 comments | Autor:

Informujemy, że Wydawnictwo Galmadrin, z którym nawiązaliśmy współpracę, przygotowało dla wielbicieli Zew Cthulhu RPG kilka naprawdę ciekawych atrakcji. Poniżej nieco informacji na ich temat:

PATRONAT HPLOVECRAFT.PL

„Gwiazdy są w porządku” – internetowy miesięcznik poświęcony Zew Cthulhu RPG

Miło nam ogłosić, że projekt ten został objęty naszym patronatem. W przedsięwzięciu tym może wziąć udział każdy, kto ma coś do powiedzenia i napisania w sprawie Zew Cthulhu RPG. Poniżej informacja ze strony Galmadrinu:

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich fanów Zew Cthulhu do współpracy przy projekcie darmowego miesięcznika o nazwie „Gwiazdy są w porządku”, wspieranego przez nasze wydawnictwo. Znajdziecie w nim najciekawsze scenariusze, opowiadania, artykuły i recenzje, a także informacje o konkursach. Pierwszy numer ukaże się już w sierpniu tego roku i będzie dostępny do pobrania za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Do współpracy zaprosiliśmy wielu znanych, polskich autorów takich jak: Jerzy Rzymowski, Andrzej Stój, Marcin Kaleta, Piotr Żuchowski, Kamil Sobierajski, Ziemowit Żwirbliński. Redakcją całości zajmie się Hania „Alfar” Bielerzewska. Cały czas poszukujemy jednak kolejnych talentów, chętnych do współpracy.

Już teraz możecie przesyłać do nas swoje prace, każda zostanie przez nas rozpatrzona i z pewnością każdemu odpowiemy. Gorąco zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem wspolpraca@galmadrin.pl.

Pomysł powstał kiedy po sukcesie przedsprzedaży podręcznika podstawowego Zew Cthulhu zaczęliśmy się zastanawiać jak uatrakcyjnić Wam oczekiwanie na nasz pierwszy dodatek „Gaslight”. Postanowiliśmy przy współpracy z wybranymi osobami przygotować i opublikować kilka ciekawych materiałów. Bardzo zależy nam aby miesięcznik miał ciągłe wsparcie polskich fanów i powstawał przy ich udziale.

Lata 20., lata 30…

Wydawnictwo Galmadrin wespół z GRAmelem ogłosili promocję na podręczniki kilku gier, w tym Zewu Cthulhu. Poniżej więcej informacji:

Lata 20, lata 30… to piękny okres w dziejach ludzkości, ważny również z punktu widzenia gier fabularnych. Tak się złożyło, że w tym samym czasie zostały wydane w Polsce dwie gry, których realia nawiązują do okresu dwudziestolecia międzywojennego: „Zew Cthulhu 6 edycja” Wydawnictwa Galmadrin oraz „Sensacja i Przygoda” GRAmela. Z tej też okazji postanowiliśmy połączyć siły i przygotować dla Was specjalną promocję o nazwie „LATA DWUDZIESTE… LATA TRZYDZIESTE…”

Po pierwsze: od dziś w sklepach obu wydawnictw możecie nabyć unikatowy zestaw gier fabularnych, w skład którego wchodzą: Zew Cthulhu 6 edycja, Savage Worlds Edycja Polska, Sensacja i Przygoda oraz zestaw limitowanych kości Cthulhu + materiały dodatkowe do Savage Worlds. Nominalna wartość takiego zestawu to przeszło 200 złotych. Korzystając z trwającej obecnie promocji można go nabyć już za 180 PLN!

Po drugie: ogłaszamy konkurs na scenariusz osadzony w latach dwudziestych i trzydziestych ubiegłego wieku, który będzie na tyle uniwersalny, że będzie go można wykorzystać zarówno do gry „Zewu Cthulhu” jak też „Savage Worlds – Sensacji i Przygody”. Nagrodą za najlepszy scenariusz będzie wyżej wymieniony zestaw oraz wyróżnienie w postaci publikacji w miesięczniku „Gwiazdy są w porządku”.

Materiały do konkursu przesyłajcie do 01 września na wspolpraca@galmadrin.pl

I na zakończenie:

Nowe karty postaci do Zew Cthulhu RPG w PDF-ach