Coś na progu – nowe czasopismo

23 listopada 2011 | Coś na progu - czasopismo, Prasa, Wydawnictwo Dobre Historie | 0 comments | Autor:

Na Facebookowej stronie stronie Wydawnictwa Dobre Historie (którą Wam, jako fanom Lovecrafta, polecamy polubić – ostatnio trochę się tam dzieje :)) pojawiła się informacja o drugim projekcie tego zespołu – czasopiśmie, którego pierwszy numer poświęcony będzie H. P. Lovecraftowi. Co więcej, każdy chętny ma szansę wziąć udział w tworzeniu tego numeru i warto dodać, że nasza redakcja także z pewnością będzie miała swój wkład. Zachęcamy do zgłoszeń, a poniżej szczegóły z samego źródła:

Pora na podanie pierwszych informacji na temat drugiego projektu, z którym ruszamy w Wydawnictwie DH. Od pewnego czasu przygotowujemy w pocie i mackach nowe czasopismo – „COŚ NA PROGU”. Będzie to duchowa oraz ideowa kontynuacja „Lśnienia”. Stawiamy jednak na nieco szersze ramy tematyczne – oprócz horroru, skłaniamy się także w stronę opowieści niesamowitych i mrocznego kryminału. Pierwszego numeru należy wyglądać na przełomie stycznia i lutego. Tematem przewodnim jest nasz bohater pozytywny – H.P.Lovecraft i wszystko co w jakiś sposób wiąże się z jego twórczością. Niniejszym, zapraszamy chętnych do współpracy. Interesują nas teksty publicystyczne (z wyjątkiem recenzji) nawiązujące do tematu numeru, ale także i te, które dotyczą grozy oraz kryminału (teksty nigdzie wcześniej niepublikowane). Chwilowo nie przyjmujemy opowiadań. Wszelkie propozycje i pytania dotyczące czasopisma należy podsyłać na adres mailowy: cosnaprogu_at_gmail.com

O zawartości nieco więcej powiemy już wkrótce, a tymczasem przypominamy o tym, że wciąż trwa konkurs na opowiadanie Lovecraftowskie!