Gwiazdy są w porządku #4

4 stycznia 2012 | Galmadrin, Gry, Gwiazdy są w porządku, Patronat, Prasa, Zew Cthulhu RPG | 0 comments | Autor:

Już dziś na stronie Wydawnictwa Galmadrin pojawił się kolejny, czwarty numer zinu „Gwiazdy są w porządku”:

Z informacji na stronie:

Co znajduje się w tym numerze?
Galmadrin ‘11  – nasze podsumowanie minionego roku.  Skrót do R’lyeh w Whitechapel – to świetny artykuł Marcina Różyckiego, traktujący o epoce gazowych latarni. Aby wypełnić czymś długie zimowe wieczory, proponujemy lekturę opowiadań: Klątwa i Za oknem autorstwa Andrzeja Olszewskiego, oraz świetnego Zielonego Trójkąta w dwóch odsłonach, autorstwa Marcina Różyckiego. Na koniec garść materiałów źródłowych do wykorzystania na sesji: Przez Ocean to morski scenariusz autorstwa Adama Sudera, Tajemnica Krwawego Barona – scenariusz który zwyciężył w konkursie „Lata 20, lata 30…” (Marian Płaszczyca i Andrzej Kręt), oraz Tea for Two autorstwa Jakuba Kubala, który został wyróżniony w tym samym konkursie.

Życzymy udanej lektury!

My również!


Jeśli kogoś ciekawi także data wydania podręcznika Cthulhu by Gaslight (a myślimy, że ciekawi :)), to wydawnictwo Galmadrin przedstawiło oświadczenie w tej sprawie:

Gaslight jest już skończony. Właśnie trwa ostatnie szlifowanie składu. Jednakże mimo iż podręcznik przeszedł gruntowną podwójną korektę i redakcję, zanim trafi finalnie do drukarni musimy jeszcze parę razy go przeczytać na gotowym składzie. Celowo nie podajemy daty premiery – dopóki nie będziemy pewni Gaslighta w 100% (źródło: www.zewcthulhu.pl)