Cienie spoza czasu i Coś na progu – kilka aktualności

12 czerwca 2012 | Cienie spoza czasu, Coś na progu - czasopismo, Konkurs, Patronat, Poezja, Prasa, Wydawnictwo Dobre Historie | 0 comments | Autor:

Poniżej podajemy kilka newsów od Dobrych Historii:


Można już zamawiać wyjątkową antologię opowiadań w hołdzie H.P. Lovecraftowi pt. Cienie spoza czasu. W książce znalazły się teksty takich autorów jak: Alan Moore, Graham Masterton, Edward Lee, Gene Wolfe, czy Ian Watson.

Różni autorzy podchodzą niekonwencjonalnie do Mitologii Lovecrafta – mówi Łukasz Śmigiel z Wydawnictwa Dobre Historie – Znajdziecie tu klasyczny horror, sensację,  elementy SF i kryminału, jest brutalnie i poetycko, jest bardzo współcześnie i blisko oryginału.

Wydawcy przygotowali szereg promocji. Do każdego zamówienia w pre-orderze dodawany jest wyjątkowy gadżet, a Czytelnicy magazynu „Coś na Progu”, znajdą w drugim numerze czasopisma kod rabatowy, dzięki któremu mogą nabyć książkę za jedyne 25zł (wysyłka gratis).

Premierę książki przewidziano na 26.06.2012. Na specjalnie przygotowanej stronie: http://dobrehistorie.pl/pl/ można znaleźć szczegółowe informacje na temat antologii i obejrzeć filmowy zwiastun: http://youtu.be/P2L-U00tBlk.


Oto spis treści drugiego numeru „Cosia na progu”. Zwracamy szczególną uwagę na artykuł o Algernonie Blackwoodzie i jego opowiadanie, a także wiersze Clarka Ashtona Smitha, w tym jeden poświęcony Lovecraftowi!


A na koniec wyniki Wielkiego Przedwiecznego Konkursu Poetyckiego!