Zgroza w Dunwich – konkurs!

4 października 2012 | Konkurs, Patronat, Zgroza w Dunwich | 0 comments | Autor:

Bardzo miło nam ogłosić konkurs, organizowany wspólnie z Wydawnictwem Vesper. 3 osoby zgarną w nim po jednym egzemplarzu objętej naszym patronatem książki H. P. Lovecrafta pt. Zgroza w Dunwich i inne przerażające opowieści, która wczoraj miała swoją oficjalną premierę! (Przypominamy, że jej recenzję można przeczytać u nas pod tym łączem.)

Aby zdobyć egzemplarz książki, należy do niedzieli, 7 października, do godziny 23:59 przesłać poprawne odpowiedzi na poniższe dwa pytania, na adres redakcja@hplovecraft.pl (tytuł: „KONKURS – VESPER”) i liczyć na szczęście w losowaniu!

A oto pytania konkursowe:

1) W Zgrozie w Dunwich pojawia się opowiadanie pt. Święto. Dotychczas ukazywało się ono w Polsce pod niepoprawnym tytułem – proszę podać, o jakie opowiadanie chodzi (tytuł angielski) oraz jak do tej pory nazywało się po polsku.

2) Maciej Płaza, który tłumaczył opowiadania zawarte w Zgrozie w Dunwich, w wydawnictwie Vesper postarał się odświeżyć przekłady również innego klasyka literatury grozy, zresztą uwielbianego przez Lovecrafta. Proszę podać, o którego pisarza chodzi i jaki tytuł nosiła jego książka wydana przez Vesper.


KSIĄŻKĘ OTRZYMUJĄ:

1. Karol Kazek

2. Karol S. (razjel123)

3. Mariusz Pyka

GRATULACJE!