KFASON

24 października 2013 | KFASON, Konwent, Thomas Ligotti | 0 comments | Autor:

Mamy za sobą pierwszą edycję Krakowskiego Festiwalu Amatorów Strachu, Obrzydzenia i Niepokoju, bodaj jedynego polskiego konwentu/eventu w całości poświęconego kulturze grozy. Wydarzenie to, choć wydawałoby się kameralne i pozbawione szerokiego szumu medialnego przed samym festiwalem, po nim wywołało sporą liczbę komentarzy i dyskusji, m.in. za sprawą faktu, iż polscy autorzy horrorów ustanowili nagrodę im. Stefana Grabińskiego dla najlepszego polskiego horroru.

Ponieważ nie chcemy dokładać kolejnego osobnego wpisu o festiwalu i rozdrabniać dyskusji po internecie, odsyłamy was do KRÓTKIEJ RELACJI PAWŁA MATEI w zaprzyjaźnionym serwisie Carpe Noctem, gdzie już trwa mała wymiana komentarzy. Znajdziecie tam również linki naszych prezentacji prelekcyjnych. Ponadto zamieszczamy kilka własnych zdjęć, linków do innych fotorelacji i spostrzeżeń uczestników wydarzenia (u dołu).

Ze swej strony pragniemy bardzo podziękować Organizatorom oraz Artece za fachowo przygotowaną imprezę, świetne miejsce i cudowną atmosferę! Mamy nadzieję, że za rok będzie równie wspaniale!

RELACJA NA CARPE NOCTEM

WYWIAD ZE STEFANEM DARDĄ

BLOG KRZYSZTOFA MACIEJEWSKIEGO

BLOG MICHAŁA STONAWSKIEGO

FOTORELACJA NA SERWISIE QFANT