Mity Cthulhu – dodatek do Teomachii, ostatni dzień zbiórki

12 sierpnia 2015 | Gry, Mitologia Cthulhu | 0 comments | Autor:

teomachia_mity_cthulhu

Dziś o godz. 23:59 kończy się kampania Mity Cthulhu organizowana przez Fabryką Gier Historycznych na platformie Wspieram.to. Autorzy zbiórki zebrali już ponad 450% kwoty potrzebnej do wydania planowanych dodatków. Jeśli chcecie stać się posiadaczami Teomachii oraz dodatków do gry, pozostało niewiele czasu na wsparcie projektu. Warto zajrzeć na stronę kampanii i sprawdzić, co oferuje FGH za pomoc!

WESPRZYJ

Oto fragment ze strony zbiórki, z istotnymi szczegółami:

Celem naszej kampanii jest wydanie dodatku do karcianej gry „Teomachia” z nowymi mitologiami, który wprowadzi do gry bóstwa i mity stworzone przez jednego z mistrzów horroru, H.P. Lovecrafta.

Kilka miesięcy po sukcesie zbiórki na wydanie dodatku pt. „Mitologia słowiańska”, rozpoczęliśmy współpracę z Petersen Games i wspólnie uruchomiliśmy kampanię na Kickstarterze na wydanie „Teomachii” w anglojęzycznej wersji z dodatkowymi panteonami. Sukces tej akcji sprawił, że gra, która trafi niebawem na amerykański rynek, będzie zawierała znacznie więcej bóstw niż pierwotna wersja „Teomachii”. Wśród nich pojawią się karty związane z Mitami Cthulhu, które zaprojektowaliśmy wspólnie z Sandym Petersenem, autorem słynnej gry fabularnej „Zew Cthulhu”.

Chcielibyśmy, aby polscy gracze również mogli cieszyć się nowymi panteonami. Liczne pytania o dostępność nowych mitologii utwierdziły nas w przekonaniu, że takie też są Wasze oczekiwania. Właśnie dlatego postanowiliśmy uruchomić tę kampanię.