Lovecraft & Heald „Koszmary” – konkurs!

28 kwietnia 2016 | Aktualności, C&T, Konkurs | 0 comments | Autor:

Lovecraft_Koszmary_3
Bardzo nam miło ogłosić konkurs z najnowszą książką Lovecrafta z Wydawnictwa C&T – Koszmarami, której współautorką jest Hazel Heald.

Możemy Wam oddać pojedynczy egzemplarz tej pozycji, więc konkurs będzie szybki. Zwycięzcę wybierzemy spośród osób, które do końca jutrzejszego dnia (29 kwietnia), czyli do godziny 23:59 wyślą na adres konkurs@hplovecraft.pl właściwe rozwiązanie poniższego zadania:

Wydawnictwo C&T skutecznie stara się wprowadzać na polski rynek klasyków weird fiction. Proszę wymienić co najmniej pięciu twórców*, których ma w swojej ofercie C&T a których Lovecraft wspomina w eseju Nadprzyrodzona groza w literaturze.

*Nie trzeba podawać tytułów książek. Jeśli już jednak ktoś to zrobi, proszę pamiętać, że dwie książki tego samego pisarza będą traktowane jako jeden twórca.

Bardzo prosimy o wpisanie w tytule maila, że chodzi o KONKURS Z KOSZMARAMI, jak również o podanie imienia i nazwiska oraz miejscowości zamieszkania w celu ogłoszenia jednoznacznego zwycięzcy. Wszelkie dane posłużą nam wyłącznie do wskazania zwycięzcy oraz wysyłki nagrody i zostaną usunięte z naszej skrzynki po zakończeniu konkursu. Powodzenia!

PS. Za jakiś czas na stronie opublikujemy wywiad z bardzo ciekawą osobą, obserwujcie nas uważnie!