Wydane po polsku

(alfabetycznie)


Cthulhu FLUXX – gra karciana, przez którą oszalejesz – wersja dla kultystów gry karcianej FLUXX – gra o ciągle zmieniających się zasadach, dla 2-6 osób. Uważaj na swoją poczytalność i módl się, by Przedwieczni nie pogmatwali Ci planów. STRONA WYDAWCY.

Małe rozszerzenia po polsku:


Cthulhu Światy – gra typu deck building dla 2 do 4 osób utrzymana w humorystycznej oprawie. Gracze budują talie kupując karty w miarę rozwoju rozgrywki, aby następnie za ich pomocą pozbawić poczytalności swoich przeciwników. STRONA WYDAWCY, NASZA RECENZJA.


Gwiazdy okej! – gracze rysują własny diagram gwiezdny, a potem próbują za pomocą kart odtworzyć jego układ. Strona Board Game Geek z opisem gry.


Gwiazdy są w Porządku – gra dla 2 do 4 osób utrzymana w humorystycznej oprawie. Gracze wcielają się w kultystów zmieniających położenie ciał niebieskich na niebie, tak aby umożliwiły im one przyzwanie pomniejszych sług oraz Wielkich Przedwiecznych. STRONA WYDAWCY.

Małe rozszerzenia po polsku:


Horror w Arkham. Gra Karciana – przygodowa gra karciana dla 2 osób (mając dwa zestawy podstawowe możliwość gry do 4 osób). Gracze wcielają się w rolę badaczy próbujących rozwikłać mroczne tajemnice miasteczka Arkham. Każda rozgrywka to fragment większej kampanii, a podejmowane przez graczy decyzje wiążą się z zaskakującymi, długofalowymi konsekwencjami”. STRONA WYDAWCY.

Rozszerzenia po polsku:

Scenariusze:

 • Horror w Psiarkham: Intrygi MiaulathotepaSTRONA WYDAWCY.
 • Klątwa Rougarou – dodatkowy scenariusz do rozegrania osobno lub w trakcie kampanii. STRONA WYDAWCY.
 • Karnawał koszmarów – dodatkowy scenariusz do rozegrania osobno lub w trakcie kampanii. STRONA WYDAWCY.
 • Labirynty obłędu – 80-kartowy scenariusz do gry, w którym trzy grupy badaczy zostają porwane przez szalonego naukowca i zmuszone do wzięcia udziału w jego eksperymencie. Aby przetrwać, wszyscy badacze będą musieli ze sobą ściśle współpracować. STRONA WYDAWCY.
 • Morderstwo w Hotelu ExcelsiorSTRONA WYDAWCY.
 • Powrót Dziedzictwa Dunwich – zestaw kart, który urozmaica rozgrywkę w kampanii Dziedzictwo Dunwich w podstawowej wersji gry. STRONA WYDAWCY.
 • Powrót Nocy fanatyka – zestaw kart, który urozmaica rozgrywkę w kampanii Noc fanatyka w podstawowej wersji gry. STRONA WYDAWCY.
 • Powrót Przerwanego kręgu – urozmaicenie rozgrywki w kampanię Przerwany krąg. STRONA WYDAWCY.
 • Powrót Zapomnianej ery – urozmaicenie rozgrywki w kampanię Zapomniana era. STRONA WYDAWCY.
 • Strażnicy Otchłani – 78-kartowe rozszerzenie składające się z 2 scenariuszy. STRONA WYDAWCY.
 • Śluz, który pożarł wszystkoSTRONA WYDAWCY.
 • Wojna Zewnętrznych BogówSTRONA WYDAWCY.

Talie badaczy:


Kości Cthlhu – gra w kości dla 2-6 osób, w których rzuty 12-ścienną kością mają doprowadzić przeciwników do szaleństwa. STRONA WYDAWCY.


Multiuniversum: Project Chtulhu – dodatek do gry Multiuniversum wprowadzający nową mechanikę oraz karty rodem z powieści Lovecrafta. STRONA WYDAWCY.


Munchkin Cthulhu – gra dla 2 do 6 osób utrzymana w humorystycznej oprawie. Jest to gra karciana z serii Munchkin, wydana w edycji Cthulhu nawiązującej do opowiadań Lovecrafta. STRONA WYDAWCY, NASZA RECENZJA.

Dodatki:

 • Zew Krashulu – wprowadza do gry 55 nowych kart, w tym Karty Obłędu. STRONA WYDAWCY.
 • Niewypowiedziana krypta – wprowadza do gry 55 nowych kart. STRONA WYDAWCY.
 • Munchkinomikon – wprowadza do gry 15 nowych kart. STRONA WYDAWCY.

Poprzez wieki: Droga do szaleństwa – szybka gra karciana dla dwóch osób. Gracze zagrywają karty z ręki, tak aby uzyskać kombinacje dające jak najwięcej punktów i jednocześnie nie popaść w obłęd. Karty są pięknie ilustrowane motywami z powieści Lovecrafta. STRONA WYDAWCY.


Stwór – gra dla 4 do 12 graczy oparta na mechanice ukrytych tożsamości. Jeden losowo wybrany gracz zostaje tytułowym stworem a jego zadaniem jest zarażenie pozostałych graczy, aby przeszli na jego stronę. Z kolei zadaniem „ludzi” jest wykrycie, który z nich został stworem i przypieczenie go miotaczem ognia. Gra utrzymana jest w klimatach opowiadań Lovecrafta. STRONA WYDAWCY.


Vudulhu – gra dla 3 do 6 graczy, polegająca na rzucaniu na przeciwników klątw. STRONA WYDAWCY.


Po angielsku

(alfabetycznie)