5. urodziny – Grzyby z Yuggoth konkurs

25 listopada 2015 | Aktualności, Konkurs, Książki, Patronat, Poezja | 0 comments | Autor:

Prawie dokładnie 5 lat temu, bo wieczorem 25 listopada 2010 roku uruchomiliśmy naszą stronę. Z okazji tej rocznicy przyszykowaliśmy dla Was parę atrakcji. Zaczniemy od konkursu.

Niedawno ukazał się pierwszy w naszym języku książkowy wybór poezji Lovecrafta, Grzyby z Yuggoth i inne poematy niesamowite –  od wydawnictwa Lashtal Press, który prezentuje się tak:

grzyby_lashtal_podruku

Dzięki uprzejmości wydawcy mamy dla Was jeden egzemplarz tego zbioru do oddania. Zwycięzcę wybierzemy spośród osób, które dzisiaj do godziny 20:00 wyślą do nas na adres konkurs@hplovecraft.pl poprawną odpowiedź na pytanie:

Jakie tytuły miały dwie antologie poezji, w których ukazały się jak dotąd jedyne polskie przekłady wybranych sonetów z cyklu Grzyby z Yuggoth?

Bardzo prosimy o wpisanie w tytule maila, że chodzi o KONKURS Z GRZYBAMI Z YUGGOTH, jak również o podanie imienia i nazwiska i miejscowości zamieszkania w celu ogłoszenia jednoznacznego zwycięzcy. Wszelkie dane posłużą nam wyłącznie do wskazania zwycięzcy oraz wysyłki nagrody i zostaną usunięte z naszej skrzynki po zakończeniu konkursu.