Pyrkon 2013

27 marca 2013 | Agharta, Konwent, Koszmary i fantazje, Patronat, Podcast, SQN, Thomas Ligotti, Wywiad | 0 comments | Autor:


Pyrkon już za nami, premiera Koszmarów i fantazji także. Mateusz Kopacz opowiedział o tym, co można znaleźć w książce, jaką rolę odegrał S. T. Joshi w kompilowaniu korespondencji HPL-a, a także czym różnią się listy od dobrze znanych opowiadań i dlaczego w nich należy upatrywać nadziei dla jeszcze szerszego uznania twórczości Lovecrafta wśród krytyki. Rozdaliśmy także w konkursie dwa egzemplarze książki. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli, poniżej zdjęcia ze spotkania.


Warto dodać, iż wzięliśmy udział także w panelu dyskusyjnym na temat gatunku weird fiction. Spotkanie poprowadziła Agnieszka Brodzik, redaktor naczelna serwisu Carpe Noctem, a oprócz Mateusza Kopacza gościem był Stanisław Żuławski, właściciel wydawnictwa Agharta. Było o Lovecrafcie, było o Ligottim i wszystkim, co może interesować ich czytelników. Spotkanie zostało nagrane w formie audio i można je wysłuchać

TUTAJ