Ponowne otwarcie!

1 lutego 2015 | Agharta, Aktualności, Alraune, HPL.pl, Konkurs, Królestwo cieni, Robert E. Howard | 0 comments | Autor:

logo3
W końcu jesteśmy z powrotem! Trochę to trwało, ale równolegle zajmowaliśmy się innym ważnym projektem, o którym pewnie jeszcze damy znać. Tymczasem: hplovecraft.pl wraca to samo, ale inne. Zmieniliśmy serwer oraz odświeżyliśmy szatę graficzną, tak by bardziej współgrała ze smartfonami oraz tabletami. Mamy nadzieję, że tym razem nie będą nas nękać te same problemy techniczne, co pod koniec zeszłego roku. Jeśli coś nadal nie gra, stwarza problemy, brzydko wygląda, nie współgra z nowym silnikiem, stanowi pozostałość poprzedniego layoutu – dawajcie śmiało znać, nie mieliśmy jeszcze czasu wszystkiego przejrzeć pod kątem sprawności i funkcjonalności.

Zmieniliśmy także sposób komentowania wpisów i stron. Teraz już nie trzeba zakładać konta specjalnie na naszej stronie, wystarczy profil w coraz bardziej popularnej wtyczce do komentowania – Disqus, którą można połączyć ze swoim kontem na Facebooku lub stworzyć niezależny profil.

Ponieważ przez zawieszanie strony w wyniku ataku spamerów nie mogliśmy obchodzić naszych urodzin, zrobimy to teraz. Lepszego prezentu jak odświeżenie serwisu sami nie mogliśmy sobie wymarzyć, a i liczymy, że dla Was to także będzie bardzo pozytywna zmiana.

Dziś i jutro rozdamy po 2 książki objęte naszym patronatem. Dziś będą to dwie pozycje z wydawnictwa AghartaKrólestwo Cieni i inne opowieści z mitów Cthulhu Roberta E. Howarda oraz Alraune Hansa Heinza Ewersa.

Aby zgarnąć jedną z nich, wystarczy do końca jutrzejszego dnia (2 lutego) odpowiedzieć na poniższe pytanie urodzinowe i odpowiedzi przesłać na adres konkurs@hplovecraft.pl, w tytule wpisując „KONKURS” oraz autora, którego książka Was interesuje, ewentualnie OBIE (tzn. „KONKURS – HOWARD” oznacza, że polujecie na Królestwo Cieni, „KONKURS – EWERS”, że tylko na Alraune, a „KONKURS – OBIE”, że cokolwiek byście wygrali, będziecie zadowoleni).

Ile lat skończył 25 listopada 2014 roku serwis HPLovecraft.pl?

Powodzenia!