Książki o Lovecrafcie uzupełnione

19 listopada 2011 | HPL.pl, Książki | 0 comments | Autor:

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy uzupełnianie działu „Książki o Lovecrafcie” o najdokładniejsze w Polsce i na świecie dane na temat wszystkich książek poświęconych analizie życia i twórczości H. P. Lovecrafta (w polskiej części tego działu dodatkowo pojawiają się informacje o artykułach poświęconych HPL-owi w polskich czasopismach). Jeśli macie, Drodzy Goście, dane o tekstach dotyczących Lovecrafta, o których nie ma wzmianki w  „Książkach o Lovecrafcie„, to bardzo prosimy o kontakt – pomóżcie nam uczynić z tej bazy kompletny zbiór wiedzy o tego typu publikacjach!

Przy okazji warto wspomnieć, że jedną z tego typu pozycji, wydaną w USA całkiem niedawno i zatytułowaną Walking with Cthulhu, można będzie przez pewien czas ściągnąć spod tego adresu za darmo, także warto skorzystać z okazji.

To nie wszystko. Powoli zapełniają się również inne działy: wkrótce pojawi się pełna baza korespondentów i przyjaciół Lovecrafta, rozrasta się też pokój komiksów i gier, uaktualniliśmy także o nowe pozycje „Książki Lovecrafta po angielsku„… Sporo pracy jeszcze przed nami, robimy co możemy, dlatego jeśli chcecie nam pomóc w uzupełnianiu i budowaniu hplovecraft.pl, to zapraszamy serdecznie do współpracy!

Przypominamy także o trwającym konkursie Wydawnictwa Dobre Historie na opowiadanie w świecie Lovecrafta i na koniec informujemy, że za niecały tydzień, w piątek 25 listopada, minie pierwsza rocznica działania serwisu. Z tej okazji szykujemy delikatne zagęszczenie atrakcji :).